swiss_2460141257

 

 

 

 

Навчання в Польщі це не тільки можливість  отримати диплом, визнаний в Європейському Союзі, але й можливість влаштуватися на привабливу роботу! Випускник польського  технікуму чи університету має можливість працювати в Україні, Польщі та Європейському Союзі.

Які вигоди отримує студент?

Отримання навчальної візи з можливістю вчитися і індивідуально шукати роботу з правом офіційно працювати або працювати не офіційно в період дії візи;
2) Можливість виїхати сім’ї з дітьми на підставі навчання одного з;
3) Отримати нову спеціальність за Європейськими стандартами;
4) Підвищити кваліфікацію за Європейськими стандартами;
5) На підставі отриманого сертифіката Європейського стандарту, працівник стає кваліфікованим, відповідно оплата праці вище.

Під час навчання студент навчиться дуже добре не тільки польської мови, але англійської або німецької. Завдяки студентським офісам кар’єр, які функціонують в університетах можна зробити стажування під час навчання в польських підприємствах і брати участь в європейських студентських обмінах. Інвестуйте в те, що найголовніше – майбутнє вашої дитини – це і ваше майбутнє.  

ПРОПОЗИЦІЯ БЕЗОШТОВНОГО НАВЧАННЯ В ПОЛЬСКОМУ ТЕХНІКУМІ

(школа поліціяльна)

Пропозиція спрямована на особи, які своє майбутнє поєднують з перебуванням та роботою на території Європейського Союзу, або хочуть здобути освіту згідну з нормами ЄС і працювати в ЄС або в Україні. Умовою, за якою можна вступити до післяліцейої школи в Польщі є закінчення школи в Україні – мінімум 9 клас. Вік кандидата – від 18 до 60 років.

Кваліфікаційний іспит завершується отриманням професійного звання «техніка» або відповідного (аналогічного) звання на рівні ISCED 4C (International Standard Classification of Education 4C).

Замовити консультацію